Máte zájem podílet se na simulacích spojených s řešením neutronového toku v aktivní zóně reaktorů? Máte zkušenosti s programováním a chtěli byste být při aplikaci Vámi vyvinutých kódů v průmyslové praxi? Máte ambice odborně růst v oblasti reaktorové fyziky a dál posouvat běžně zavedené hranice? Dokážete pracovat v týmu lidí vyvíjející nové metodiky, které jsou ověřovány reálným experimentálním měřením a jsou následně implementovány v průmyslové praxi? Chcete se podílet na vývoji bezpečnostních analýz v oblasti jaderné energetiky? Patříme mezi špičku v oblasti evropské jaderné energetiky. Přidejte se k nám a pojďte s námi pracovat na věcech, které jen tak někde nepotkáte.

Čeho budete součástí

Stanete se součástí zkušeného týmu, který ve ŠKODA JS zaštiťuje simulace v oblasti reaktorové fyziky. Budete řešit rutinní i silně vývojové simulace v této oblasti. Budete mít příležitost intenzivně spolupracovat s odborníky v oblasti termohydrauliky, neboť reaktorová fyzika je v úzké vazbě na termohydrauliku aktivní zóny.

Pracovní náplň

  • Tvorba výpočetních analýz reaktorové fyziky
  • Rozvoj a zpracování bezpečnostních analýz
  • Spolupráce při tvorbě analýz pro provozní bezpečnostní dokumentaci nových typů a modifikací jaderného paliva
  • Budete součástí týmu vyvíjející nové vlastní SW pro potřeby výpočetních analýz v oblasti reaktorové fyziky
  • Podílet se na analýzách, které jsou jak rutinní, tak i silně vývojové, ale vždy přímo implementované do reálné praxe

Hledáme aktivní lidi, kteří dokážou:

  • Podílet se na vývoji SW pro potřeby reaktorové fyziky
  • v rámci svých činností zvládnou komunikovat s oborově odlišnými členy pracovních týmů
  • Zpracovávat analýzy v oblasti reaktorové fyziky

Hledáme samostatné a vysoce zodpovědné lidi ochotné se odborně rozvíjet a tím identifikovat nové trendy, které pak dokážou zpracovat a následně implementovat do naší praxe.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - technický obor se zaměřením na reaktorovou fyziku
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Základy reaktorové fyziky
  • Znalosti programů MS Office - uživatelská úroveň Windows / Linux (výhodou)
  • Programovací jazyk – obecná znalost C nebo FORTRAN, JAVA (výhodou)
  • Orientace v problematice výpočtu rozložení výkonu v aktivní zóně reaktoru a optimalizačních procesů návrhu zavážky aktivní zóny
  • Znalost aplikace metody Monte-Carlo v reaktorové fyzice výhodou
  • Znalost AJ – základní komunikativní úroveň
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba 7,5 hod /den
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny SICK DAYS
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pravidelné vzdělávání a školení
  • Práce v příjemném prostředí
  • Roční a jubilejní odměny
  • Volno s náhradou mzdy ve vybraných případech (stěhování, svatba apod.)
  • Příspěvek na stravování cca 10 000,- Kč/rok v jídelně ŠKODA JS
  • 14 400,- Kč/rok příspěvek na penzijní připojištění nebo DIP
  • 12 000,- Kč/rok – Pluxee benefitní karta

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

Oslovila Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš profesní životopis ve formuláři níže.