Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Spravovat a evidovat majetek zařízení přenosové soustavy.
  • Zajišťovat převzetí nového a rekonstruovaného majetku zařízení přenosové soustavy a jeho aktivaci v majetkové evidenci.
  • Vést technické a správní dokumentace související se svěřenou činností.
  • Zpracovávat podklady pro plán investic a oprav na zařízení přenosové soustavy.
  • Zabezpečovat předprojektovou a projektovou přípravu akcí a koordinovat vztahy s vnějšími subjekty.
  • Administrovat žádosti o povolení aktivit v ochranných pásmech zařízení přenosové soustavy.
  • Zastupovat společnost ve vztahu k vnějším subjektům.
  • Připravovat podklady pro zajištění pozemků, nemovitostí a věcných břemen.
  • Iniciovat likvidaci či odprodeje majetku.
  • Řídit průběh přípravy a realizací akcí.
  • Řízení realizace přidělených akcí ve schváleném rozpočtu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání.
  • Schopnost samostatné práce i v týmu.
  • Silné organizační a komunikační schopnosti.
  • Zodpovědný přístup k práci a k řešení problémů.

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce:  Praha - Chodov