Specialista/ka odboru Kontrola

ČEPS, a.s.
Praha 4 - Chodov
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Specialista/ka odboru Kontrola se podílí na organizaci a provádění rizikově orientované kontrolní a auditní činnosti ve smyslu zjišťování a hodnocení úrovně využívání a dodržování nejlepší praxe.

PŘENESTE K NÁM SVOU ENERGII A TRANSFORMUJTE KARIÉRU NA NEJVYŠŠÍ NAPĚTÍ

Pracovní náplň:

  • Kontrolní činnost v rámci korporátního dárcovského programu.
  • Pravidelná kontrola nezávislosti provozovatele PS v souladu s legislativou a vnitřními předpisy společnosti.
  • Podíl na aktualizaci a připomínkování interních řídicích dokumentů.
  • Analyzování podnětů ke kontrole nebo auditovaných procesů.
  • Návrh účinných postupů na jejich prošetření.
  • Sběr relevantních dat a informací a jejich analýza.
  • Zpracování návrhů zpráv z provedených kontrolních a auditních akcí.

Požadujeme:

  • Praxi v šetření interních firemních procesů, sběru a analýzy dat.
  • Zkušenost se zpracováním analýz a zpráv.
  • Základní povědomí o firemním účetnictví a controllingu.
  • Pokročilou úroveň práce s MS Office, základní znalost v IT (infrastruktura, sítě, databáze).
  • Ochotu aktivně se seznamovat s novými oblastmi.
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Velmi dobré prezentační dovednosti.
  • Pasivní znalost AJ.
  • ŘP sk. B.
  • Základní znalost v oblastech analýzy a řízení rizika, interního auditu, trestní odpovědnosti právnických osob, ochrany oznamovatelů výhodou.

Nabízíme Vám:

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy.
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce Praha – Chodov.